פורטפוליו LIVE בבית העיר [מפגש ראשון]


1

תגובות


תגיות: 
עודד עזר

ביום שלישי הבא זה קורה, עוד פחות משבוע, ואני חייב להגיד שאני קצת מתרגש. אף פעם לא עשיתי משהו דומה, לא שמתי את עצמי כל כך בפרונט. זה אולי קצת מצחיק שאני אומר את זה, בכל זאת אני מדריך ומלמד מגיל 15, ומדי כמה ימים השם שלי מופיע בעיתון, אבל הפעם זה בכל זאת משהו קצת אחר.

וכמובן יש את התהיות הצפויות: מי יבוא, איך הערב יזרום, האם המרואיינים יהיו מעולים כמו שאני מדמיין, כמה אנשים יבואו, מה ייחשב להצלחה ומה יהיה לא נעים, קצת כמו מסיבת יום הולדת שמארגנים נורא יפה ובסוף אף אחד לא בא (שזה באמת אחד הדברים הכי עצובים שיכולים לקרות…).

אז כדי שיהיה ברור לכולם מה הולך לקרות (וכדי שלא תשאירו אותי לבד…), הנה הפרטים הטכנים:

  • המפגש הראשון ייערך ביום שלישי ה-13/12 בשעה 20:30
  • פתיחת קופות בשעה 20:00
  • משך המפגש: כשעה
  • לצערי לא תתאפשר מכירת כרטיסים מוקדמת כך שמי שמגיע ראשון נכנס ראשון
  • המקום מוגבל מבחינת מקומות ישיבה, אולם הוא יכול להכניס בנוסף גם כמות די גדולה של אנשים בעמידה

 

ואפילו יש הזמנה רשמית לאירוע, שגם מאחוריה יש אנקדוטה. הדימוי שמופיע בהזמנה הגיע כמובן מעודד עזר. כל מי שעסק פעם בתהליך הדפוס יודע שכשמכניסים עבודה חדשה למכונת דפוס עושים כל מיני טסטים על דפים ישנים עד שמכיילים את הצבעים, ולפעמים כל הנסיונות נעשים על אותם דפים כדי לחסוך בנייר. כך, דימויים מודפסים על גבי דימויים, והתוצאה כמובן לא צפויה. במקרה הזה קשה לפספס – מה שמופיע בהזמנה הן עבודות של עודד אחת על השנייה, שהודפסו במהלך הדפסות הכיול של קטלוג התערוכות שלו שנפתחו בחודש שעבר בברזיל (קליק על ההזמנה יפתח אותה בגדול).

הנה ההזמנה

תגיות: 
עודד עזר